Değerli Kardeşimiz Sitemize Hoşgeldiniz. Lütfen Bu Pencereyi Peygamber Efendimiz(S.a.v)'e Bir Salavat Getirerek Kapatınız.
"Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali seyyidina Muhammed"

Windows 7 Ultimate (TÜRKÇE) (32 BİT & 64 BİT) [ORJİNAL]

Aşağa gitmek

Sabit Windows 7 Ultimate (TÜRKÇE) (32 BİT & 64 BİT) [ORJİNAL]

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Şub. 28, 2010 2:25 pm

~ EŞSİZ GÖRSELLİK VE PERFORMANSIYLA WİNDOWS 7 SİZLERLE ~ '
:-: ORIJINAL TÜRKÇE SÜRÜM & CRACK MEVCUTTUR. :-:
1 Kasım 2009 Tarihinde Piyasaya çıkan Orjinal Windows Sürümüdür MSND sürümü değil tamamen orjinal sürümdür.32bit:
CRC32: BBD213AA
MD5: 5E0836A2B670FA5F9DA4726BD0795B45
SHA-1: 1B9DD4D398549B430D8B757B2EC2586E6A18E290

64bit:
CRC32: 77530725
MD5: 154B89EF883E17A0A5D107BF4D91C44B
SHA-1: 2A478A2875FF375A9BC98B67C7050E162AF2889D


WİNDOWS 7 İLE GELEN YENİLİKLER

Windows 7 Professional

· Windows XP Modda; Windows XP’nin birçok üretken programını çalıştırın

· Programları daha hızlı ve kolay bir biçimde çalıştırın; çok sık kullandığınız dökümanları kolayca bulun,

· Internet Explorer 8 ile web deneyiminizi daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirin.

· PC’nizde TV izleyin, durdurun, geri alın ve kaydedin.

· Kolayca HomeNetwork oluşturun ve Pcnizler HomeGroup’ta printerlara kolayca ulaşın

Windows 7 Professional Windows 7'yi sizden gelen fikirler doğrultusunda tasarladık ve geliştirdik. Öncelikle daha hızlı, daha basit ve istediğiniz şekilde çalışan kullanımı kolay bir bilgisayar istediniz. Biz de yüzlerce temel geliştirmenin yanında hayal edemeyebileceğiniz birkaç geliştirme daha yaptık. Henüz tamamlanmadı, ancak isterseniz yayın öncesi yazılımı deneyebilirsiniz.

Geliştirilmiş Görev Çubuğu

İyileştirilmiş görev çubuğu ve tam ekran önizlemeler Ekranınızın en alt kısmındaki görev çubuğu, programları başlatmak ve açık programlar arasında geçiş yapmak için kullanılır. Windows 7'de, herhangi bir programı erişilebilir kılmak için tek tıklama ile görev çubuğuna sabitleyebilir ve görev çubuğundaki simgeleri yalnızca tıklayıp sürükleyerek yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanımlarını kolaylaştırmak için simgelerin boyutları da büyütüldü. Simgelerin üzerine geldiğinizde söz konusu programda açık olan her dosya veya pencerenin küçük resmini, küçük resmin üzerine geldiğinizde ise aynı pencerenin tam ekran önizlemesini görebilirsiniz. İmleci küçük resmin dışına çıkardığınızda tam ekran önizleme kaybolur.
Resimlere bakın: Önizlemelerle neyin açık olduğunu görün ve yeni Görev Çubuğu'yla Windows deneyiminizi kolayca denetleyin.Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Atlama Listeleri Windows 7'de, en çok kullandığınız özelliklerin hemen elinizin altında olmasına çalıştık. Örneğin, Yeni Atlama Listesi özelliği. Bu özellik, son zamanlarda üzerinde çalıştığınız dosyalara ulaşmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir yoldur. En son kullandığınız dosyaları görmek için, görev çubuğunuzdaki simgeyi sağ tıklamanız yeterlidir. Örneğin Word simgesini sağ tıklayarak, en son kullandığınız Word belgelerini görebilirsiniz. Ayrıca her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz başka dosyalar varsa, bu dosyaları görünmeleri için Atlama Listesi'ne sabitleyebilirsiniz. Böylece, kullanmak isteyebileceğiniz belgelere yalnızca birkaç tık ile ulaşabilirsiniz.

Windows Media Player gibi bazı programlar, kendi Atlama Listeleri'ni önceden ortak görevlerle doldurabilir. Örneğin, Windows Media Player Atlama Listesi'nde Tüm Müzikleri Yürüt seçeneğini veya son çalma listenizi sürdürme seçeneğini göreceksiniz. Internet Explorer Atlama Listesi'nde, en sık ve en son görüntülenen web sitelerini göreceksiniz. Bazı programlar söz konusu olduğunda, yeni bir e-posta iletisi oluşturma gibi geçmişte yalnızca programın içinden kullanılabilen görevlere dahi hızla erişebileceksiniz.
Verimlilik açısından önemli bir atılım: Atlama Listeleri ortak görevlere hızlı erişim sağlar. Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir

Masaüstü iyileştirmeleri

Windows 7, masaüstünüzde pencerelerle çalışma biçiminizi basitleştirir. Pencereleri açmak, kapatmak, yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek için daha fazla sezgisel yol sunar.

Windows 7 ile her zamanki işlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Örneğin, Snaps ile iki açık pencereyi karşılaştırmak artık daha da kolay. Bundan böyle karşılaştırma için açık pencerelerinizi el ile yeniden boyutlandırmanıza gerek kalmayacak; ekranın yarısını kaplaması için bir pencereyi tutup ekranın iki yan kenarından birine çekmeniz yeterli olacaktır. Pencereleri iki tarafa yaslayın ve pencereleri karşılaştırmanı en kolay yolunun keyfini çıkarın.

Masaüstünüzdeki tüm dosyalarınızı ve araçlarınızı görmek için, farenizi masaüstünüzün sağ alt köşesine getirmeniz yeterlidir. Böylece tüm açık pencereler şeffaflaşacak ve masaüstünüz ile üzerindeki araçlar görünür hâle gelecektir.

Ağdaki diğer aygıtların içeriğini kolayca araştırın Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Kullanılabilir Ağı Görüntüle (VAN) Windows 7 ile ağlarınızın tümöünü görüntülemek ve bunlara bağlanmak basit ve tutarlı hale geliyor. Ağların Wi-Fi, Mobil Geniş Bant, Çevirmeli veya kurumsal VPN tabanlı olmasından bağımsız olarak, kullanılabilir ağlara her zaman tek tıklatmayla erişebilirsinizKullanılabilir Ağı Görüntüle (VAN) Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Daha hızlı, daha uyumlu performans Hiç kimse beklemekten hoşlanmaz; bu nedenle kişisel bilgisayarlarımızın iyi bir performans sergilemesini, hızlı yanıt vermesini isteriz. Windows 7 çalıştıran kişisel bilgisayarların performansını yükseltmek amacıyla bir dizi yöntemi inceledik ve işletim sistemini, kullanımı daha kolay ve daha uyumlu olacak şekilde tasarladık.

Windows 7, performansı geliştirmek için, kişisel bilgisayarları başlatacak, kapatacak, bekleme modundan çıkaracak ve daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca Windows 7’ye günlük işlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan ve işlerinizi

yapmak için gerekli adımların sayısını azaltan yeni özellikler ekledik. Zaman kazanmanıza yardımcı olacak bazı özellikler aşağıdadır:

Windows görev çubuğu uygulamalarınız ve dosyalarınızla çalışmanızı kolaylaştırır

Atlama listeleri istediğiniz belgelerin elinizin altında olmasını ve en son kullandığınız belgelere birkaç tıkla ulaşmanızı sağlar Ayrıca, işletim sistemiyle çalışmayı daha rahat hâle getirmeye odaklandık. Örneğin, İşlem Merkezi, işletim sisteminin, sistemdeki değişiklikler hakkında sizi nasıl uyaracağına ilişkin size daha fazla denetim sunar. Böylece sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda, Windows 7 bu sorunları düzeltmenize yardımcı olacağından, sistemi daha hızlı kurtarabilirsiniz.

Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Güç yönetiminde gelişmeler Kişisel bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınızda ekranı karartan uyarlamalı ekran parlaklığı gibi güç tasarrufunun geliştirilmesine yönelik özellikler ekleyerek, Windows 7'yi pil ömrünü geliştirecek şekilde tasarladık. DVD oynatmak için daha az güç kullanmak (bu özellik yolculuklarda kullanışlıdır) ve işlem gücünü daha etkili şekilde kullanmak, geliştirilen diğer özelliklere
Parlak fikir: Otomatik olarak kararan ekran pil ömrünü uzatır Windows 7 hakkındaki bilgiler geçicidir ve değişebilir. Canlı TV izleme ve kaydetme olanağı veya "dokunma" özelliğini kullanarak gezinme gibi Windows 7'deki bazı ürün özellikleri, gelişmiş veya ek donanım gerektirebilir. Yayın öncesi üründeki özellik ve işlevler, Windows 7'nin son sürümünde bulunmayabilir. Yayımlanmadan önce yazılımda değişiklik yapıldığı takdirde, bu bilgiler uygun şekilde değiştirilecektir. Bu bilgiler açık veya örtük garanti niteliğinde değildir.

Uyumluluk Şu anda kullandığınız donanım ve yazılımların Windows 7 ile uyumlu şekilde çalışmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle pek çok yardımcı özellik ekledik. Ortaklarımızın ürünlerinin Windows 7 ile çalışmasını sağlamak üzere ortak çalışma yürütüyoruz. Windows Vista ile çalışan ürünlerin çoğunun Windows 7 ile uyumlu şekilde çalışmasını bekleyebilirsiniz.

Yeni bir aygıt veya uygulama satın alırken, "Compatible with Windows 7" (Windows 7 ile Uyumlu) logosuna bakın. Bu ürünler, doğrudan yüklenerek Windows 7 ile güvenilir şekilde çalıştırılabilmeleri için Microsoft'un tasarladığı sınamalardan geçmiştir

Windows 7 Ultimate (TÜRKÇE) (32 BİT& 64 BİT) [ORJİNAL]

Torrent

hotfile.com/dl/26129642/32164...ngraf.rar.html

şifre: www.oyuncehennemi.com
32 bit


A GRUBU KENDİ ARASINDA UYUMLUDUR....

A GRUBU
http://www.storage.to/get/bQ7NBTAc/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part01.rar
http://www.storage.to/get/RH8FRTPf/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part02.rar
http://www.storage.to/get/fdWDOpqQ/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part03.rar
http://www.storage.to/get/9F78rADB/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part04.rar
http://www.storage.to/get/C84sDG17/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part05.rar
http://www.storage.to/get/5qeoW6Gq/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part06.rar
http://www.storage.to/get/u3aI6jSw/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part07.rar
http://www.storage.to/get/3AFc1Z2G/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part08.rar
http://www.storage.to/get/u8oDovXY/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part09.rar
http://www.storage.to/get/QYkDV7kt/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part10.rar
http://www.storage.to/get/KZMZFDGB/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part11.rar

http://filebase.to/files/1036768/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part01.rar
http://filebase.to/files/1036779/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part02.rar
http://filebase.to/files/1036780/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part03.rar
http://filebase.to/files/1036789/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part04.rar
http://filebase.to/files/1036795/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part05.rar
http://filebase.to/files/1036807/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part06.rar
http://filebase.to/files/1036818/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part07.rar
http://filebase.to/files/1036831/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part08.rar
http://filebase.to/files/1036846/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part09.rar
http://filebase.to/files/1036859/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part10.rar
http://filebase.to/files/1036871/W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part11.rar

ul.to pytab7 W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part02.rar
ul.to 234ttz W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part07.rar
ul.to dkc6f4 W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part10.rar
ul.to ts2e3b W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part08.rar
ul.to hlgi86 W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part03.rar
ul.to tpxfof W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part01.rar
ul.to newwgo W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part06.rar
ul.to loia8i W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part11.rar
ul.to waw3fu W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part04.rar
ul.to nvqzrk W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part05.rar
ul.to mxygkb W7.Svn.TR.DVD.32x.by.godsend.VB.part09.rar


B GRUBU KENDİ ARASINDA UYUMLUDURB GRUBU

hotfile.com ... 1.rar.html
hotfile.com ... 2.rar.html
hotfile.com ... 3.rar.html
hotfile.com ... 4.rar.html
hotfile.com ... 5.rar.html
hotfile.com ... 6.rar.html
hotfile.com ... 7.rar.html
hotfile.com ... 8.rar.html
hotfile.com ... 9.rar.html
hotfile.com ... 0.rar.html
hotfile.com ... 1.rar.html

veya

filefactory.com/file/a15e....VB.part01.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part02.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part03.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part04.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part05.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part06.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part07.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part08.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part09.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part10.rar
filefactory.com/file/a15e....VB.part11.rar


------------------------------------------------------------------------------64 BİT


A GRUBU KENDİ ARASINDA UYUMLUDUR

HTML Code:

http://www.storage.to/get/j2hSYzvf/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part01.rar
http://www.storage.to/get/7NkNZjgt/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part02.rar
http://www.storage.to/get/bRhqwQEs/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part03.rar
http://www.storage.to/get/u0rlHbPW/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part04.rar
http://www.storage.to/get/1zm08MzN/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part05.rar
http://www.storage.to/get/l565CiWS/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part06.rar
http://www.storage.to/get/FMD1ezC8/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part07.rar
http://www.storage.to/get/X56gJPnL/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part08.rar
http://www.storage.to/get/WUJipAMq/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part09.rar
http://www.storage.to/get/YpLSZHSk/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part10.rar
http://www.storage.to/get/3EAKYOIf/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part11.rar
http://www.storage.to/get/GMYIILYF/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part12.rar
http://www.storage.to/get/h0h7pL8Z/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part13.rar
http://www.storage.to/get/RlCRYRmj/W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part14.rarul.to 1adeh0 W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part12.rar
ul.to cmnv8j W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part11.rar
ul.to west04 W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part08.rar
ul.to kqv5rh W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part13.rar
ul.to 67jsgc W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part05.rar
ul.to xbvn2r W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part14.rar
ul.to cdacm3 W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part04.rar
ul.to k2iwcp W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part03.rar
ul.to 3vyfun W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part01.rar
ul.to ti1nvl W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part09.rar
ul.to j3qdo4 W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part02.rar
ul.to 3rjddk W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part10.rar
ul.to 7nlp6w W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part06.rar
ul.to sbvukh W7.Svn.TR.DVD.64x.by.godsend.VB.part07.rarB GRUBU KENDİ ARASINDA UYUMLUDUR


B GRUBU

http://linksave.in/6557359254b3b5261179c3


veya


hotfile.com ... 1.rar.html
hotfile.com ... 2.rar.html
hotfile.com ... 3.rar.html
hotfile.com ... 4.rar.html
hotfile.com ... 5.rar.html
hotfile.com ... 6.rar.html
hotfile.com ... 7.rar.html
hotfile.com ... 8.rar.html
hotfile.com ... 9.rar.html
hotfile.com ... 0.rar.html
hotfile.com ... 1.rar.html
hotfile.com ... 2.rar.html
hotfile.com ... 3.rar.html
hotfile.com ... 4.rar.html

veya


filefactory.com/file/a152....VB.part01.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part02.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part03.rar
filefactory.com/file/a155....VB.part04.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part05.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part06.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part07.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part08.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part09.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part10.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part11.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part12.rar
filefactory.com/file/a152....VB.part13.rar
filefactory.com/file/a155....VB.part14.rar


NOT

Her iki bitlik sürümdede A ve B Grupları vardır her grubun linkleri kendi arasında uyumludur...
(Yani 32 bitteki A grubundaki bi link ile 32 bitteki B grıbındaki link birbiriyle aynı değildir)
Aynı Olay 64 Bit Sürümdede Geçerlidir....

Filefactory Linkleri hata verirse başındaki www.'yı silip like girmeye çalısın.

Torrent sürüm ile normal linklerdeki sürüm tıpatıp aynı değildir ama ikiside orjinal windowstur...CRACK;

Icerisinde 2 Farkli Crack Mevcut ve Her Ikiside Sorunsuz OLarak Calisiyor..."eXtreme Edition 3.117 (by Napalum)" KLasörü Icindeki "w7lxe-archive" e Tiklayarak "w7lxe" Exe Dosyasini Calistirin Install Deyin ve Ardindan Restart Yapin...Sistem Baslangicta Lisansli HaLe GeLecektir...Eger Bu Sekilde Yapamazsaniz Ikinci Crack'i Kullanabilirsiniz...Bios Markasi - Anakart Markasi v.s Dikkate Almaniz Gerekmez...


rapidshare.com/files/33224226...FE.x86.x64.rar

alternatif

hotfile.com/dl/23552949/59aa7...ngraf.rar.html

şifre: www.oyuncehennemi.com


Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sabit Geri: Windows 7 Ultimate (TÜRKÇE) (32 BİT & 64 BİT) [ORJİNAL]

Mesaj tarafından MuhammedMustafa Bir Çarş. Tem. 11, 2012 9:21 am

tskler

_________________
SORULARINIZ VEYA ŞIKAYETİNIZ OLURSA BU E-MAIL ADRESSINE MESAJ ATABILIRSINIZ : -->islamiyet_Forum@hotmail.com<--

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
" .İnkar edenlere dünya hayatı süslü gösterildi. Onlar iman edenlerle alay etmektedirler. Allah’a karşı gelmekten sakınanlar ise, kıyamet günü bunların üstündedir. Allah dilediğine hesapsız rızık verir.
(Bakara 212)[/size]
avatar
MuhammedMustafa
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 242
Kayıt tarihi : 30/01/10
Yaş : 28
Nerden : Almanya

http://islamiyet.yetkinforum.org

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz